Home Події

Під час форуму «Тернопільщина Invest-2018» відбулась презентація Інвестиційного паспорту Тернополя

ternopil-city24 травня під час міжнародного Інвестиційного форуму «Тернопільщина Invest-2018» відбулась презентація оновленого Інвестиційного паспорту Тернополя, розробленого фахівцями рейтингового агентства IBI-Rating. Подія відбулася в рамках спеціалізованої секції «Тернопіль — інвестиційний» за участі керівників профільних управлінь Тернопільської міської ради та представника рейтингового агентства.

На сторінках паспорту у формі тез та інфографіки представлені загальні дані про місто, особливості соціально-економічного розвитку, структура та обсяги залучених інвестицій, стан модернізації міської інфраструктури, інвестиційні проекти та інше. Документ напрацьований українською та англійською мовами.

За словами начальника управління економіки, промисловості та праці Тетяни Корчак, Тернопільська міська рада значну увагу приділяє саме поліпшенню інвестиційного клімату, інформованості бізнесу та створенню проектів, які приваблять інвесторів, серед яких – створення Інвестиційного парку «Тернопіль».

У своїй доповіді «Інвестиційний потенціал м. Тернопіль» директор муніципального департаменту рейтингового агентства IBI-Rating Дмитро Задесенець підсумував: «Тернопіль провів вагому роботу із створення привабливого ділового клімату та побудови ефективної системи управління містом. Тернопіль є інвестиційно привабливим та має багато проектів, які можуть стати цікавими для іноземців».

Ознайомитися з Інвестиційним паспортом Тернополя можна на сайті агентства IBI-Rating та на сайті Тернопільської міської ради в розділі «Економіка» (www.rada.te.ua/ekonomika/investitsii/investitsiyniy-pasport/20329.html ).

До слова, загалом у роботі Форуму взяли участь понад 500 учасників, 200 з яких – представники іноземних країн. Зокрема, на захід приїхали понад 30 іноземних делегацій, у тому числі представники дипломатичних установ. Детальніше про Форум «Тернопільщина Invest-2018» можна дізнатися на сайті – www.te-invest.com .

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар