Home Події

Операція «Літо-2018»: поліцейські таборують разом з дітьми

MVS_0360Задля безпеки школярів, котрі відпочивають у літніх таборах, поліцейські Тернопільщини щоразу навідуються до оздоровчих закладів, нагадуючи дітям основні правила поведінки. Поспілкуватися з правоохоронцями мали можливість вихованці табору «Ромашка», що у селі Нирків Заліщицького району.

Старший вихователь зміни Марія Федорчак каже, що на відпочинку перебуває більше сотні хлопчиків та дівчаток з усіх куточків області.

-Діти розділені на три табори, відповідно до віку. Ми працюємо задля того, аби наші вихованці відпочили, набралися сил, нових вражень та емоцій. А зустріч з поліцейськими – це ще й привід вкотре нагадати школярам, що під час відпочинку правил безпеки ніхто не відміняв, навпаки, ще більше треба дбати про безпечну поведінку на вулиці, на воді та в інших місцях.

Зустрічі з вихованцями оздоровчих таборів  проводяться в рамках профілактичних заходів «Літо- 2018». Начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Національної поліції Тернопільщини Петро Тихович каже, що до організації зустрічей правоохоронці готуються ретельно, аби ці заходи були цікаві, насамперед, дітям.

-Наше завдання не лише говорити про правила безпечної поведінки, а зробити все для  того, щоб дітям було цікаво. Рольові ігри під час вивчення правил, огляд озброєння та засобів, якими користуються поліцейські, можливість роздивитися службове авто правоохоронців – усе це сьогодні було можливим для школярів.

Дітям такі зустрічі подобаються. Вони із задоволенням діляться враженнями від спілкування з поліцейськими.

-Тут я дізналася набагато більше про правила дорожнього руху, аніж цього вчать нас у школі, – розповідає семикласниця із села Денисів Козівського району. – Такі зустрічі справді є дуже корисними, бо багато дітей часто забувають, як вести себе на вулиці.

Інспектор зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції Тернопільської області Олександра М’ялковська переконана, що літо саме ця пора, коли з дітьми потрібно дуже часто говорити про безпечну поведінку.

- Якщо в навчальний період щоденні нагадування про безпеку – обов’язок вчителів, то в літній період цю важливу місію покладено на батьків а також правоохоронців. Тому користаємося нагодою і відвідуємо оздоровчі табори.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар