Home Самоврядування Освіта

Для абітурієнтів Тернопільщини настав момент істини

geografiya-znoРезультати зовнішнього незалежного оцінювання-2018 з семи предметів вже відомі для тернопільських абітурієнтів. Основна сесія ЗНО завершилася, з другого до одинадцятого липня відбуватиметься додаткова сесія, у якій братимуть участь ті абітурієнти, які з поважних причин не склали основної.

Результати ЗНО-2018 розміщено на інформаційних сторінках учасників, – повідомив відповідальний за організацію та проведення ЗНО в Тернопільській області Юрій Шайнюк. Оцінювали випробування за шкалою 200 балів.

«У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти. Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання. Далі відбуватиметься додаткова сесія ЗНО, яка завершиться 11 липня», – додав Юрій Шайнюк.

Якщо апеляційну заяву буде задоволено, то абітурієнт зможе взяти участь у додатковій сесії ЗНО. 2 липня відбудеться тестування з української мови і літератури; 3 липня абітурієнти складатимуть математику; 4 липня англійську та іспанську мови; 5 липня відбудеться додаткове тестування з біології та німецької мови; 6 липня – з історії України; 9 липня – з географії та французької мови; 10 липня – з фізики. Завершиться додаткова сесія тестуванням з хімії 11 липня.

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Loading...

Без коментарів

Залишити коментар