Home Самоврядування Освіта

У Тернополі влітку працюватиме віртуальна школа

thumb_105168_news_mВолонтери одного з благодійних фондів запровадили новий проект «Віртуальна школа», та створили базу навчальних відео українською мовою.
Креативні вчителі та волонтери з усієї України створили відеоуроки, адаптовані під шкільну програму для початкових класів з усіх основних дисциплін (1-4класи).
-Основною метою створення такого ресурсу було – зробити навчання цікавим та легким, щоб кожна дитина мала стійке бажання пізнавати щось нове в доступній, а головне у легкій формі, – каже керівник фонду Яна Желябіна. – Головним завданням для малечі влітку є чудово відпочити і набратися нових сил та позитивних емоцій перед новим навчальним роком. Тоді як для дорослих завдання дещо інше: потурбуватися про те, аби літо-2018 було не тільки барвистим, а й якісним.
За словами волонтерів, сучасні діти не мріють про безтурботне літо і ліниві дні у бабусі. Вони не обмежуються стандартним набором активностей і знаходять можливості для розвитку скрізь. Тому проект «Віртуальна школа» допоможе їм підготуватися до початку навчального року.

Джерело: Галас

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар