Home Гроші

Більше 30 тисяч мешканців Тернопільщини отримали перерахунок пенсій

Pensionnyiy-plyus-650x433З 1 липня у зв`язку з підвищенням показників прожиткового мінімуму та у відповідності до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік»  в області перераховано пенсії 31,8 тис. осіб. Відтепер мінімальний розмір пенсійної виплати становить 1435 гривень.

Підвищення відбулося для 26,8 тис. пенсіонерів, котрі до 1 липня одержували пенсію в розмірі 1373 грн. До цієї категорії осіб належать також працюючі пенсіонери з повним стажем, у яких розмір призначеної пенсії не досягав 1373 грн.

Для осіб, котрі одержували пенсію розміром від 1373 грн. до 1435 грн., з 1 липня пенсійна виплата також – 1435 грн.

Окрім цього з 1 липня збільшено максимальний розмір пенсії з 13 730 грн. до 14 350 гривень.

Також перераховано пенсії 1061 особі, яким присвоєно звання «Почесний донор СРСР» або «Почесний донор України». Розмір надбавки підвищено до 177 гривень.

Для інших пенсіонерів, крім зазначених категорій, з 1 липня розмір пенсій не переглядався. Проте, цього року очікується ще одне підвищення у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. З 1 грудня цього року такий показник становитиме 1497 гривень.

Перерахунок пенсій органами Пенсійного фонду в області проведено автоматично, виключно на основі законодавчих норм та без додаткових звернень пенсіонерів.

Додамо, що пенсіонери, яким уже призначено пенсію, можуть у будь який час звернутися до органів Пенсійного фонду за місцем проживання з додатковими документами про стаж чи заробітну плату, які не враховані при призначенні пенсії. Спеціалістами Фонду ці документи грунтовно вивчаються і якщо є підстави для збільшення розміру пенсії, проводиться відповідний перерахунок.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар