Home Події

“Укрпошта” підвищила комісію на приймання платежів від населення

poshtaЗ 9-го липня змінюються тарифи Укрпошти на приймання платежів при оплаті комунальних платежів від населення. Як повідомили нам наші читачі, тепер комісія при оплаті за газ,  воду, електрику, теплоу цій  установі становить по три гривні за кожну послугу, а за бездоговірні платежі (обслуговуюче підприємство, ОСББ, сміття, домофон) – по шість гривень за кожну послугу.
Інформацію підтвердили у прес-службі ПАТ “Укрпошта”.
При сплаті бездоговірних платежів на 1,5 грн збільшиться лише мінімальна сума комісії (з 4,5 грн до 6,0 грн), а процентні тарифи при платежах
• до 1 тис грн – не змінюються (1%),
• до 2 тис грн –зменшуються (з 0,8% до 0,6%).
При сплаті договірних платежів тариф складатиме 3,0 грн за кожен платіж.

Зауважимо, що нові тарифи, навіть з урахуванням змін, залишаються одними з найнижчих та найдоступніших на ринку країни.
Перегляд тарифів на приймання платежів через збільшення видатків компанії (подорожчання комунальних послуг, пального, підвищення мінімальної заробітної плати) та приведення їх до рівня ринкових дасть змогу забезпечити належну якість надання послуг та рівень сервісу у відділеннях компанії.

Довідково: при необхідності отримати роз’яснення про нові тарифи, можна звертатися на гарячу лінію Укрпошти до контакт-центру за телефоном 0(800)-300-545 або на електронну адресу ukrposhta@ukrposhta.ua.

Ознайомитись з тарифами можна за посиланням:  https://ukrposhta.ua/dovidka/tarifi/inshi-poslugi/

Тернопіль житлово-комунальний

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар