На Тернопільщині перед судом постануть 4 осіб, які купували авто і отримували субсидії

subsiЗаліщицьким відділом Чортківської місцевої прокуратури скеровано до суду 4 обвинувальних акти у кримінальних провадженнях у бюджетній сфері, за фактами шахрайства при отриманні субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.190 КК України.
Під час досудового слідства встановлено, що впродовж 2015-2018 років жителі району приховували факти купівлі автомобілів, вартість яких перевищувала 50 тис. грн., з метою отримання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
Так, у одному із зазначених кримінальних проваджень, яке зараз перебуває на розгляді суду, особа за 4 роки незаконно отримала від держави субсидії на суму понад 42 тис., в іншому – понад 22 тис. грн.
Всього, у ході досудового розслідування вказаних кримінальних проваджень до державного бюджету відшкодовано 96 тис. грн.
Крім того, процесуальними керівниками Заліщицького відділу Чортківської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво ще у 2 кримінальних провадженнях, розпочатими за подібними фактами, збитки державному бюджету у яких складають понад 60 тис. грн.
Вказані злочинні дії порушників закону кваліфіковані за ч.1 ст.190 КК України (шахрайство).
Довідково: санкція ч.1 ст.190 КК України передбачає покарання у виді обмеження волі на строк до 3-х років.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

Вам також може сподобатися