Home Події

Тернопільські поліцейські не допустили порушень громадського порядку під час Всеукраїнської прощі

37237381_1717009741754114_5177616498763497472_n 14 та 15 липня тернопільські поліцейські посилено несли службу в одному із найбільших духовних центрів України, що у селі Зарваниця Теребовлянського району. Правоохоронці не тільки забезпечували правопорядок, а й всіляко допомагали прочанам.

Цього року понад сто двадцять тисяч віруючих зі всіх куточків України та з-за кордону взяли участь у Всеукраїнській прощі. До чудотворного місця прибуло найвище духовенство Української греко-католицької церкви на чолі з її главою Блаженнішим Святославом. Серед прочан був і Президент України Петро Порошенко.

Впродовж двох днів тернопільські правоохоронці стежили за безпекою людей. Вони патрулювали місце масового паломництва, запобігали правопорушенням, забезпечували рух на автошляхах, напередодні здійснювали супровід піших груп прочан.

- До охорони публічної безпеки та правопорядку було задіяно 250 працівників поліції та інші правоохоронні структури. Взаємодія була налагоджена і з представниками Марійського духовного центру,- розповів Олександр Богомол. – Ми намагалися на належному рівні виконувати свою роботу, аби люди почувалися в максимальній безпеці.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар