Home Події

Дощі, буревії і +40: синоптики розповіли, якою буде друга половина літа

zharaКерівник Українського гідрометцентру Микола Кульбіда розповів, що буде дуже спекотно.

“Очікується багато днів з температурою 30 градусів і більше та невелика кількість ефективних опадів. А температура повітря до 35 градусів  (можливо, і до сорока) буде в південних, центральних і східних областях”, пише газета “Експрес”.

У Гідрометцентрі також нагадали, що середня температура липня та серпня за останні 25 років зросла на 2 —  2,5 градуса.

Про те, якої погоди чекати, —  у розмові з Василем Троцюком, кліматологом, директором Науково-аналітичного центру.

—  Із середини липня погода стабілізується, великих перепадів не передбачається. Хоча липень і серпень не вписуватимуться в багаторічний кліматичний сценарій, —  каже Василь Троцюк. —  З 15 липня до кінця місяця буде спекотно, на півдні й сході очікується до 38 градусів, на решті території —  до 32-х. Але  набігатимуть циклони, тож після 2 —  5-денної спеки наставатиме похолодання, температура повітря знижуватиметься до 22 градусів. Також у цей час можливі локальні дощі, буревії.

—  А яким буде серпень?

—  Наступного місяця продовжиться синоптичний сценарій липня, спека утримуватиметься до 15 числа і змінюватиметься нетривалими періодами похолодання. Після 20 серпня на півтора тижня прийде похолодання з дощами, а з кінцем календарного літа чекайте на зміну погоди в бік похолодання.
Джерело: ternograd.te.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар