Home Події

Спека скасовується: синоптик зробила прогноз на літо та осінь

Lito_krasne_barvamy_Natalia_Karpenko_Погода до кінця літа не буде екстремально спекотною – в окремі дні будуть близько30 градусів, а в середньому +25-28 тепла.

А ось восени досить рано прийдуть заморозки. Про це розповіла доктор фізико-математичних наук,професор, заслужений метеоролог України Вазіра Мартазінова, передає “Укрінформ”. За її словами, істотна зміна погоди в Україну прийде в кінці липня.

“У липні катастрофічних умов я не бачу за розрахунком моєї моделі довгострокового прогнозування. В середині місяця температура повинна підвищитися, і буде сухо. Опади протягом місяця будуть частіше в окремі дні, ніж в попередніх місяцях. На початку третьої декади в східних областях можливі зливові опади. На решті території слід очікувати опади ближче до кінця місяця, вони будуть пов’язані з похолоданням, але не сильним. Наприкінці липня буде зміна погодних умов”, – розповіла Мартазінова.

У той же час вона зазначила, що 40-градусної спеки до кінця літа не прогнозується, а максимум +25-28 градусів, в окремі дні близько 30 градусів. Експерт прогнозує комфортну погоду в цьому місяці, а ось в серпні буде менше дощів.

У той же час осінь обіцяє бути не дуже приємною – серйозне похолодання може прийти в Україну досить рано, пояснила Мартазінова.

“Вересень буде дуже сухим і нестійким, а жовтень – холодним, особливо з другої половини місяця. У другій половині жовтня можуть бути вже заморозки, це однозначно”, – підкреслила вона.

На півдні України через різкий перепад температур частішатимуть смерчі. Про це розповіла доктор фізико-математичних наук, професор, заслужений метеоролог України Вазіра Мартазінова. В останні роки в Україні все частіше трапляються температурні рекорди, коли температура тримається протягом тижня-двох.

Джерело: https://gazeta.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар