Home Самоврядування Культура

У Тернополі виготовлять гігантський глечик

maxresdefault-1У Тернополі проходить фестиваль гончарів «Не святі горшки ліплять». До обласного центру з’їхалися гончарі з різних областей, а також із-за кордону. У програмі фестивалю: майстер-класи з гончарства і розпису, ярмарок мистецьких виробів, майстер-шоу, а також виготовлення найбільшої посудини.

Зібралися гончарі у тернопільському парку Топільче. Вони працюватимуть упродовж вихідних до 22-го липня. Приєднатися до гончарської справи можуть всі охочі.

«Фестиваль гончарства у Тернополі ми проводимо вже кілька років поспіль. Щоразу переконуємося: тема гончарства надзвичайно цікава і місцевим жителям, і туристам. Відомі знавці своєї справи поділяться секретами гончарської майстерності. Головною ціллю – є показати, що можна творити з глиною», – каже співорганізатор фестивалю Руслан Друк.

Окрім майстер-класів відбудеться конкурс найкращих рукотворів, – додають організатори. А також тридцять майстрів працює над виготовленням гігантського глечика. Гончарі з України та Білорусі зліпили його вчора. На його створення витратили 360 кілограмів глини. Завтра глечик почнуть випалювати, а останнього дня фестивалю представлять на розсуд глядачів.

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар