Home Самоврядування Транспорт

Скільки коштує заправити авто у Тернополі?

benzinОстанні кілька днів спостерігається збільшення цін на автогаз. За попередні 3 дні ціни на літр газу у Тернополі збільшилися в середньому на 30-50 копійок.

Коли у червні та в першій половині липня заправити авто можна було по 13.40 грн/літр, то сьогодні, щоб заправити автомобіль потрібно заплати за літр пального 14 гривень на заправці Укрнафта, 14.39 грн на ОККО та 14,35 грн на WOG.

Таке зростання цін пояснюють вартістю російського газу в Україні. За травень-червень вартість газу в Росії встановила історичний рекорд. Динаміка обумовлена різким збільшенням попиту на автогаз на внутрішньому російському ринку, а також ремонтними роботами на низці потужних виробництв у РФ.Через підвищення вперше за 3,5 роки в Росії було введено мито на експорт СУГ. Ці процеси позначилися на ринку всієї Східної Європи, пише Галас

Іншим важливим фактором, який впливає на ціну автогазу в Україні, є ціна на газ в Європі та Середземномор’ї. Зважаючи на падіння ціни на барель нафти до 72 доларів, це і стримує український ринок від різкого здорожчання нафтогазу.

Джерело: Галас

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар