Home Новини державних органів влади

Очільник області вручив сертифікати на придбання житла воїнам-афганцям

oda_7481Держава не забуває про громадян, яким в силу певних життєвих обставин доводилося жертовно боротися на території іншої країни. Вперше за останніх багато років є можливість вирішувати проблеми бійців-інтернаціоналістів. Про це наголосив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна під час вручення сертифікатів на житло воїнам-афганцям.

«Щиро дякую за вашу принципову позицію, проявлену під час Революції Гідності та у відстоюванні територіальної цілісності України. Сотні хлопців, які  раніше воювали в Афганістані, сьогодні захищають нашу державу на Сході. Ми разом із вами відновлюємо військові частини та боєздатність української армії», — підкреслив очільник області.

Згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 року № 404-р, області виділено субвенцію у розмірі 10,88 млн гривень на придбання житла для осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав. Станом на 6 липня до обласного бюджету надійшло 7,19 млн гривень. Зазначена сума коштів дає можливість забезпечити виплату компенсації 7 особам даної категорії. Надходження решти коштів очікується до грудня поточного року.

«Сподіваюся, у подальшому ми зможемо піднімати й вирішувати це питання на державному рівні, аби й надалі забезпечувати житлом миротворців та ветеранів бойових дій на території інших держав», — підсумував очільник області.

Довідково:

Кошти субвенції для виплати компенсації на забезпечення житлом семи осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав (воїнів-афганців), спрямовано до місцевих бюджетів Бережанського, Теребовлянського районів, а також міст Кременця та обласного центру. Зокрема:

У Бережанський район – 1 млн 547 тис 460 гривень.

Компенсацію у розмірі 773730 гривень отримав Цинайко Богдан Миколайович, інвалід війни ІІ групи (дата взяття на пільговий квартирний облік 26.02.04);

Компенсацію у розмірі 773730 гривень отримав Романюк Володимир Михайлович, інвалід війни ІІ групи (дата взяття на пільговий квартирний облік 26.11.12).

У м. Кременець скеровано 630 тис 196 гривень

Любанський Володимир Романович, інвалід війни ІІ групи, (дата взяття на пільговий квартирний облік 25.11.04);

У Теребовлянський район – 773 тис 910 гривень

Головацький Павло Йосипович, інвалід війни І групи, (дата взяття на пільговий квартирний облік 24.04.12);

м. Тернопіль – 3млн 650 тис 823 гривень

Компенсацію у розмірі 1млн 323 тис 633 гривень отримав Боднар Іван Іванович, інвалід війни ІІ групи (дата взяття на пільговий квартирний облік 04.07.07);

Компенсацію у розмірі 1млн 163 тис 595 гривень отримав Гавюк Ігор Петрович, інвалід війни ІІ групи (дата взяття на пільговий квартирний облік 29.10.09);

Компенсацію у розмірі 1млн 163 тис 595 гривень отримав Бекаш Михайло Михайлович, інвалід війни ІІ групи (дата взяття на пільговий квартирний облік 22.07.10).

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар