Home Кримінал

Власники велосипедів потерпають від злодіїв через власну безпечність

e8a748c01e43b4454eb5848bd3909c9dbad29bceВелосипеди продовжують лідирувати серед об’єктів крадіжки. Лише за минулу добу зловмисники викрали чотири таких транспортних засоби. Безпечні власники залишили їх у місцях, де злочини вчиняються найчастіше.

Два велосипеди злодії викрали зі сходової клітки на вулиці Лучаківського. Ще один власник втратив двоколісник, залишивши його в під’їзді багатоповерхівки на вулиці Лозовецька. Не допоміг і тросик, яким був пристебнутий транспорт., його злодій перерізав.

За фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження, зловмисників розшукують.

Краянам поліцейські вкотре нагадують – дбайте про безпеку власного велосипеду. Транспорт легко вкрасти, однак важко знайти.  Не довіряйте сходовим кліткам і підвалам таку недешеву у наш час річ, як велосипед, тому що саме в ці місця можна легко, а головне непомітно проникнути.

Обов’язково возіть з собою велозамок і пристібайте велосипед, навіть якщо залишаєте його без нагляду протягом короткого часу. Розмір і вага велозамка: чим надійніший, тим важчий і незручний.

Найнадійніші, наразі, велозамки — з U-подібною суцільнометалевою дугою. Його не можна перекусити кусачками і досить важко розпиляти. Але він важкий і незручний, та й не всюди таким замком можна пристебнути велик, наприклад до стовпа чи дерева. Тому ним мало користуються.

Не менш надійний ланцюговий велозамок. Його зовсім незручно пиляти, а перекусити теж непросто. Однак він теж не користується попитом, бо може пошкодити поверхню транспорту. Заслужено популярними стали тросові замки, де трос залитий в полімерну оболонку і сам підтримує форму спіралі. Його зручно протягувати крізь раму, не дряпаючи її. Швидко обітнути трос можна тільки спеціальними кусачками. Саме тому не слід залишати транспорт без нагляду навіть якщо він пристебнутий таким замком. Бувалий злодій обходить багатоповерхівки, придивляється, а тоді використає надійні професійні засоби, які допоможуть викрасти ровер, а вже вранці ви виявите порожнє місце, де ще увечері стояв ваш велосипед.

Не надто зручним, однак найнадійнішим залишається балкон чи коридор в помешканні чи гараж.

Не будьте байдужими: якщо ви бачите, що хтось, на вашу думку, намагається вкрасти чужий велосипед, підійдіть і перепитайте, чи людина є його власником. Можна схитрувати і сказати, що велосипед ваш,а  якщо людина дійсно виявиться його власником, то навряд розгнівається на те, що ви хотіли запобігти крадіжці.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар