Home Скандал

У Тернополі викрили підпільний цех, де незаконнно виготовляли елітний алкоголь

5b6944b3985b1 Наприкінці травня цього року податкова міліція ГУ ДФС у Тернопільській області припинила діяльність підпільної мережі із виготовлення алкогольних напоїв. Тоді у ході санкціонованих судом слідчих дій було вилучено близько 5 тисяч літрів незаконно виготовлених горілки та коньяку, більше тонни спирту, понад 2 тисячі підроблених марок акцизного податку на горілчані вироби та виноробну продукцію. Також було вилучено обладнання, яке забезпечувало масове виробництво фальсифікату, 4 тисячі порожніх пляшок та понад 3 тисячі корків, а також картонну тару із логотипами відомих виробників.

Впродовж червня-липня податковою міліцією проводилась робота щодо встановлення постачальника спирту та каналів його надходження на територію Тернопільської області.

За результатом проведення слідчо-оперативних заходів встановлено та задокументовано, особу – постачальника спирту та викрито ще одне підпільне виробництво з незаконного виготовлення алкогольних напоїв.

Встановлено, що в одному з складських приміщень на території Тернополя обладнано підпільний цех, де із вказаного спирту в антисанітарних умовах незаконно виготовлялися елітні алкогольні напої (наливки та настоянки), які в подальшому реалізовувались до закладів громадського харчування на території області.

У ході санкціонованих судом слідчих дій вилучено 12650 літрів спирту, 750 літрів елітної алкогольної продукції (фірмові настойки та наливки) у скляній та пластиковій тарі.

Крім цього, співробітники податкової міліції вилучили транспортний засіб, який використовувався в незаконній діяльності.

В  цілому  з  незаконного  обігу  вилучено  підакцизних  товарів  на  суму понад 4,3 млн грн, завдяки чому упереджено втрати бюджету від ненадходження  акцизного податку на суму понад 1,6 млн гривень.

Діяльність підпільного цеху зупинено.

Всього з початку року співробітники податкової міліції області з незаконного обігу вилучили товари підакцизної групи на суму 12 млн гривень. Завершено розслідування та направлені до суду кримінальні провадження стосовно 7 осіб, які вчинили злочини у вказаній сфері, у тому числі 3 особам вручені повідомлення про вчинення злочинів у складі організованої злочинної групи. За результатами судового розгляду прийняті рішення про конфіскацію вилучених з незаконного обігу спирту та алкогольних напоїв на суму 1,5 млн гривень.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар