Home Самоврядування Освіта

Стало відомо, через кого Тернопільщина пасе задніх за результатами ЗНО

ac8dd41-vstup-vnz-znoРезультати зовнішнього незалежного оцінювання-2018 оприлюднив Український центр оцінювання якості освіти. Тернопільщина пасе задніх за підсумками ЗНО-2018 з української мови та літератури. Саме цей предмет поєднали з державною підсумковою атестацією, яку складали учні ПТУ й коледжів.

«Ми отримали результати, що стосуються державної підсумкової атестації, а також безпосередньо зовнішнього незалежного оцінювання. До сьогоднішнього дня ми не знали результатів ЗНО, оскільки їх надсилали лише до шкіл. 16-го серпня Український центр оцінювання якості освіти оприлюднив всі результати ЗНО. Вже відома інформація, що стосується безпосередньо всіх навчальних закладів. Лише сьогодні нам надіслали результати, упродовж тижня ми будемо їх аналізувати, щоб отримати картину успішності, що стосується безпосередньо навчальних закладів», – розповідає заступник директора Тернопільського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

До низького рейтингу ЗНО Тернопільщину потягнули учні ПТУ, – вважає Юрій Шайнюк. Оскільки результати випускників загальноосвітніх шкіл вищі.

«Наша область – в числі тих, що мають досить низькі результати з української мови та літератури. Наш рейтинг потягнули до низу заклади професійно-технічної освіти, а також коледжі. Але це не ще безнадійні результати. Якщо врахувати державну підсумкову атестацію, то ми отримали 20% тих, хто склав іспит на 1 – 2 бали. Аналізуючи інші предмети, в нас результати будуть подібні до минулорічних», – додає Юрій Шайнюк.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результатів учасник зовнішнього незалежного оцінювання може подати апеляційну заяву у письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти. Апеляційні заяви щодо результатів ЗНО можна подавати протягом 5 календарних днів від дня офіційного оголошення результатів.

zz.te.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар