Home Події

У Тернопільському районі фахівці Управління захисту споживачів виявили миючий засіб, який не відповідає Технічному регламенту

kokolino1Спеціалістами відділу ринкового та метрологічного нагляду Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області проведено планову перевірку характеристик продукції на відповідність її вимогам Технічного регламенту мийних засобів, затвердженого постановою КМУ від 20.08.2008р. №717 (у редакції постанови КМУ від 12.06.2013р. №408) в одному із магазинів Тернопільського району.

В ході перевірки встановлено реалізацію продукції із порушенням вимог пунктів 11, 13, 15 вищезгаданого Технічного регламенту, а саме:

маркування мийного засобу здійснене із порушенням законодавства про мови;
на зовнішній поверхні пакування відсутня інформація про виробника мийного засобу та його уповноваженого представника, його адреса;
відсутній знак відповідності Технічним регламентам.

Протягом, узгодженого з органом ринкового нагляду, строку суб’єкт господарювання не надав документи, що містять інформацію про походження мийного засобу, тому вважається особою, що ввела цю продукцію в обіг. До суб’єкта господарювання вжито обмежувальні (корегувальні) заходи – обмеження надання продукції на ринку до усунення формальної невідповідності, складено протокол про порушення статті 44 Закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та буде винесено постанову з накладенням штрафних санкцій.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар