Home Події

Які продукти та товари подешевшали на Тернопільщині?

im578x383-4На споживчому ринку області в липні ціни на продукти та безалкогольні напої в цілому знизилися на 0,9%. Найбільше (на 10,8%) подешевшали фрукти.

Крім того на 4,6–2,3% знизилися в ціні яйця, овочі, сало, молоко; на 0,6–0,1% – сири, безалкогольні напої, риба та продукти з риби.

Як повідомили в Головному управлінні статистики в Тернопільській області, одяг і взуття подешевшали на 4,5%, зокрема одяг – на 4,9%, взуття – на 4,0%, що пов’язано із сезонними знижками товарів весняно-літнього асортименту.

Водночас на 6,0% подорожчала крупа гречана, на 1,9–1,0% – масло, макаронні вироби,  хліб, цукор, на 0,5–0,2% – м’ясо та м’ясопродукти, рис, борошно пшеничне.

– Алкогольні напої, тютюнові вироби стали дорожчими на 1,0%, у т.ч. тютюнові вироби – на 1,2%, алкогольні напої – на 0,7%, – йдеться в повідомленні.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,3% відбулося головним чином шляхом підвищення тарифів на водопостачання на 5,6%, каналізацію – на 2,1%, утримання будинків та прибудинкових територій – на 1,2%.

Зниження цін у сфері охорони здоров’я в цілому на 0,2% пов’язано зі здешевленням фармацевтичної продукції на 0,4%. Водночас зросли у ціні послуги лікарень на 0,6% та амбулаторні послуги – на 0,3%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,1% в основному спричинено подорожчанням проїзду у залізничному пасажирському транспорті на 0,5%. Разом з тим на 1,2% подешевшали паливо та мастила.

У сфері зв’язку ціни подешевшали на 0,1%, що пов’язано із зниженням послуг мобільного зв’язку на 0,2%.

Послуги ресторанів та готелів стали дорожчими на 1,4%.
Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар