Home Самоврядування Культура

Микола Лазарович презентував власну книгу про реалії україно-російської війни

22Унікальну книгу Миколи Лазаровича про Україну в боротьбі проти збройної агресії Російської Федерації у 2014-2018 р. р. – «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» презентували сьогодні, 25 жовтня, у Тернопільській обласній державній адміністрації.

Автор подає короткий огляд війни, її передумови і причини, ідеологічні засади та хід бойових дій. Розповідає про насильницьку анексію Криму Росією, окупацію районів Донецької і Луганської областей. Значну увагу приділено відродженню українського війська та волонтерам.

«Ця книга є особливою, я присвятив її побратимам-воякам російсько-української війни та їхнім родинам. Інколи набагато простіше тим, хто воює, ніж тим, хто чекає вдома. Це надзвичайно важко пережити», – наголосив Микола Лазарович.

За словами заступника голови Тернопільської ОДА Юрія Юрика, автор книги – наш земляк, професор ТНЕУ, учасник АТО на власному прикладі демонструє сильну громадянську позицію та публікує унікальну наукову працю: «Дана монографія уперше в сучасній українській науковій історичній традиції формулює термін «україно-російська війна» та обґрунтовує його, чітко аналізує передумови цих подій».

Надрукована книга на замовлення Міністерства інформаційної політики України для безкоштовного розповсюдження українською та російською мовами. Окрім цього, до кінця року з’являться примірники й англійською, щоб якомога більше людей за кордоном змогли дізнатися про російсько-українську війну.

«Ця книга немає аналогів і є, по суті, повною хронологією усіх відомих моментів у війні з Росією на Сході України. Це величезний документальний збір фактів та величезний труд. Багато інформації – це ті події, які пережив особисто автор під час проведення АТО», – зазначив представник Міністерства інформаційної політики України Віктор Литвінов.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар