Home Скандал

В “Укрпошті” погрожують припинити доставку пенсій

poshta“Укрпошта” припинить доставляти пенсії та закриє до 7 тисяч відділень у селах через збитковість. Про це заявив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський.

За його словами, одна з головних причин збитковості – доставка пенсій за тарифами нижче собівартості.

- На кожній доставці втрачаємо 19 гривень, – підрахував гендиректор.

Він додав, що тариф залишається незмінним від 2004 року. Смілянський зазначив, що актуалізація пенсійного тарифу не закладена і в проекті держбюджету на 2019 рік, повідомляє тсн.

- Ми підготували антикризовий план, який введемо 1 листопада, якщо тариф не буде прийнятий. Це означає, що “Укрпошта” змушена буде оптимізувати мережу в селах, вибудувану під доставку пенсій, – заявив він.

- З 1 січня 2019 року не будемо доставляти пенсії, закриємо 5-7 тисяч стаціонарних відділень, звільнимо частину адміністративного і виробничого персоналу, – додав Смілянський.

За його словами, “Укрпошта” зосередиться на побудові поштово-логістичного та фінансового бізнесу в містах, а також там, де це доцільно і вигідно.

Нагадаємо, від нового року уряд планує запровадити другий рівень пенсійної системи. Це означає, що частину зарплати будуть відраховувати до нового накопичувального фонду. Там ростимуть відсотки. І на старості кожному з українців обіцяють дві пенсії.

Джерело: тсн

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар