Збагатився черговий псевдопрацівник банку

telefon_obmanДо правоохоронців продовжують надходити звернення громадян про крадіжки з банківських карток. Люди довіряють аферистам та втрачають гроші.

Втратив 3000 тисячі гривень 42-річний мешканець Тернопільського району. Псевдопрацівник банку зателефонував до чоловіка та представився працівником служби безпеки банку. Налякав клієнта інформацією, що  з його картки невідомі спробували зняти готівку тож слід негайно захистити віртуальний рахунок.

Такий психологічний підхід спрацював – жертва повідомила усі дані для зміни паролів. СМС-повідомлення про завершення шахрайської справи потерпілий  отримав за декілька хвилин – з картки зняли увесь залишок.

Вкотре нагадуємо – не довіряйте незнайомим людям! Ні в якому разі не надавайте  дані своєї картки навіть людині, що представилася співробітником фінансової установи. Банк ніколи не запитуватиме у клієнта персональну інформацію. У випадку, коли до вас телефонують під приводом змінити паролі перевести гроші, збільшити строк дії картки, і при цьому вимагають  захисні дані, кладіть слухавку та самостійно перевіряйте усю інформацію у відділені банку.

Вам також може сподобатися