Home Події

На Тернопільщині запрацювала соціальна програма «Пошук дітей»

MVS_9746Тернопільська область стала завершальною, де розпочав роботу спільний соціальний проект ПрАТ «Київстар» та Національної поліції України «Пошук дітей». 2 листопада у Головному управлінні Нацполіції краю відбулася презентація, на якій працівники ювенальної превенції Тернопільщини та представники мобільної компанії розповіли про запуск сервісу в області та принципи його дії.

Керівник ювенальної служби Петро Тихович зазначив, що нові методи оперативного розшуку дітей є надзвичайно важливими в роботі поліцейських, адже завдяки їм можна швидко розшукати зниклих неповнолітніх та малолітніх.

- Даний проект – додатковий інструмент у оперативному пошуку зниклих дітей, – розповів він. – Поліцейські роблять все можливе, аби швидко знайти зниклого малюка чи неповнолітнього, повернути їх додому та вберегти від протиправного.

Сервіс, який вперше розпочав роботу у серпні 2017 року, тепер працює в 23 областях на базі СМС-повідомлень. Він допомагає правоохоронцям використовувати можливості мобільної мережі «Київстар» для оперативного оповіщення про зникнення дітей та активується у абонентів автоматично і безкоштовно.

Як працює система таких сповіщень, розповіла PR менеджер ПрАТ «Київстар» у Західному регіоні Олександра Гнатик.

- Інформацію про зникнення дитини ми отримуємо від поліцейських, які, в свою чергу, отримують на це згоду батьків. Далі готуємо СМС-повідомлення з інформацією про дитину, обставини її зникнення та посилання на Facebook-сторінку з детальними даними та фотографією. Є там і контакти поліції, за якими можуть звертатися охочі допомогти в пошуках.

Такі дії працівники мобільного оператора опрацьовуватимуть протягом 30 хвилин, а повідомлення отримають активні абоненти, які знаходяться в радіусі трьох кілометрів від місця зникнення дитини. Це можуть бути як жителі міста, так і інших регіонів. Як зазначила менеджер, за 15 місяців роботи вже розіслано 111 таких повідомлень. Усі вони успішно допомогли у пошуку дітей.

- Чужих дітей не буває, тому допомога громадськості у пошуках дуже цінна, – підсумував зустріч начальник ювенальної превенції. – Кожен, хто має телефон, зможе допомогти знайти дитину, тим самим уберегти її від небезпечних ситуацій та злочинних посягань.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар