Home Події

Якою буде зима на Тернопільщині?

zymaЗавдяки потеплінню жителям краю вдається дещо економити на опаленні. Адже теплопостачання припинило більшість міст України. Однак попередні прогнози метеорологів щодо зими не надто оптимістичні.

Взимку погода в усіх регіонах України дивуватиме мінливістю, – кажуть метеорологи. Не обійдеться без холоднечі, морозів і снігу, але такі погодні явища передбачають дещо пізніше календарного початку зими. Сніговий покрив у західному регіоні утворюватиметься аж наприкінці грудня, або ж на початку січня.

«Взимку 2018 – 2019 в Україні спостерігатимуться значні коливання температурних показників: від відлиги до сильних морозів. Завдяки циклонам, українців чекає ожеледиця. Подекуди товщина снігового покриву сягатиме десяти міліметрів, це може негативно позначитися на ґрунті, а загалом передбачається малосніжна зима з нічними заморозками і ожеледицею вдень. Більш часті опади передбачаються наприкінці лютого. Щодо температурних показників, то періодично Україну морозитиме, але переважно стовпчики термометра більше десяти градусів нижче нуля не опускатимуться», – повідомляє Укргідрометеоцентр.

Щодо найближчих днів, то на Тернопільщині передбачають відносно теплу погоду до 4 – 5 листопада. Однак навіть упродовж цього тижня стовпчики термометрів поступово опускатимуться.

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар