Home Самоврядування Транспорт

У планах з’єднати Тернопіль із ключовими напрямками – Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Дубно, Стрий

85Торік на будівництво державних доріг в області спрямували 1 млрд. 400 млн. грн. Про це зазначив голова облдержадміністрації Степан Барна під час Ради регіонального розвитку в Києві. Засідання, нагадаємо, відбулося під головуванням Президента України Петра Порошенка.

«Ще багато років тому мало хто вірив, що буде реконструйована дорога Тернопіль-Львів. Сьогодні маємо реалізований проект – дорогу міжнародного значення М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська-Люблін. Завдяки новому дорожньому покриттю зросла кількість транспорту за добу із 12 тисяч до 32-ох», – повідомив Степан Барна.

Також він зауважив, що цього року капітально відремонтували об’їзну Тернополя і дорогу на Підволочиськ. Триває робота щодо завершення реконструкції дороги на Кременець.

«Наша стратегія на наступні три роки з’єднати Тернопіль із ключовими напрямками – Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Дубно, Стрий. Таким чином, повернемо Тернополю славу логістичного центру, що сприятиме економічному і логістичному розвитку краю», – підкреслив голова ТОДА.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар