Home Події

Тернопільські волонтери везуть на фронт допомогу та концерт

46146312_2195053470815510_4710910624937279488_nТернопільський козацько-десантний екологічний осередок  готується до подорожі на східну Україну. Волонтери везуть не лише гуманітарну допомогу бійцям, а й концертну програму. Рейд триватиме близько тижня.

Збирали гуманітарну допомогу для бійців у Зборівському і Лановецькому районах. До благодійності долучилося чимало місцевих жителів, – розповідає волонтер Володимир Мосейко. Для українських захисників спакували найнеобхідніше: продукти, гігієнічні засоби, а також різноманітні сувеніри.

«Щиро дякуємо небайдужим людям за допомогу! Адже нація, яка шанує армію – непереможна. Дуже вдячні всім, хто долучився до того, щоб відправити гуманітарну допомогу нашим бійцям, а це жителі Зборівського, Лановецького районів, це літні люди і наше молоде покоління. Наш рейд триватиме 6 днів. Бійцям веземо не тільки гуманітарну допомогу, а й концертну програму», – зазначає Володимир Мосейко.

Волонтери відправляються на територію операції об’єднаних сил 15-го листопада і перебуватимуть на Східній Україні до 21 листопада.

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар