Home Самоврядування Транспорт

Тернопільські “бляхарі” починають акцію непокори

evronomera2Безстрокову акцію непокори розпочинають 20-го листопада «євробляхарі» на Тернопільщині. Протестувальники вимагають скасувати прийнятий Верховною Радою України закон щодо розмитнення автомобілів.

До акції непокори приєднуються усі регіони України, – розповідають представники ГО «Автоєвросила». Загалом у протесті участь візьме понад 50 000 громадян.

«Ми чекали закону, який би гарантував адекватне і доступне розмитнення автомобілів, але отримали закон, який можемо назвати нещадним і здирницьким. Наш слоган – «Разом ми сила і доступне розмитнення кожному українцеві!» Проект щодо доступного розмитнення автомобілів потерпів фіаско, оскільки більшість депутатів  проголосували за проект голови комітету митної політики. Закон, який прийнятий, нам абсолютно невигідний. Він недоступний для виконання звичайному українцеві. Ми просили при обрахуванні акцизу зняти питання віку автомобіля. Але цього не сталося. Тому за новим законом розмитнення залишається недоступним для звичайних громадян, нашої країни, тому ми в усіх регіонах будемо вимагати змінити правила розмитнення. 20-го листопада ми висловлюємо свій протест», – каже керівник ГО «Автоєвросила» в Тернопільській області.

Протестувальники запевняють, що блокувати доріг не будуть. «Розуміємо, що акції створять ускладнення руху у точках їх проведення, аби ми не створили Вам дискомфорту, просимо Вас утриматись від руху місцями, про які ми повідомимо, оскільки ми дуже не хочемо завдати Вам незручностей», – наголошує Ігор Красновський.

Автомобілісти покладають надію на Президента. Люди сподіваються, що Петро Порошенко не підпише закон, який прийняли депутати.

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар