Home Самоврядування Культура

В Тернополі покажуть фільм про Голодомор

posterМолодіжний Націоналістичний Конгрес запрошує тернополян на перегляд фільму “Живі.The living”. Це документальна картина Сергія Буковського, яка розповідає про Голодомор в Україні 1932-1933 рр. Спогади людей, які пережили Голодомор переплітаються зі свідченнями журналіста Гарет Джонса, який попри заборону Радянського Союзу зміг добратися до України. Після повернення до Британії, Гарет першим розповів про Голодомор в Україні світу. Він не побоявся наголосити на рукотворності українського голоду ціною власного життя, адже після поширення свого прес-релізу Джоунс був оголошений ворогом Радянського Союзу, а потім й убитий.

Показ проходить в рамках Кіномарафону нескорених націй (КНН) – серія показів фільмів про боротьбу націй за свою незалежність, метою якого є інформування молоді про різні виміри гібридної війни та можливості протидії, як в особистому та національному масштабі, так і на міжнародній арені. Фільм Сергія Буковського “Живі” буде останньою картиною цього року в рамках даного Кіномарафону.

Коли: 28 листопада, 18:00

Де: УД “ПЕРЕМОГА”
Телефон: 097 122-42-87

Вхід вільний

Організатори: Молодіжний Націоналістичний Конгрес – МНК спільно з Управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільською кінокомісією

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар