У Тернополі обрали переможців фестивалю «Дитяча легка атлетика IAAF»

46634253-2093586087638580-6844146633760833536-nНаприкінці листопада в залі спортивних ігор Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка відбувся фінальний етап  фестивалю за програмою «Дитяча легка атлетика ІААF».

У нелегкій боротьбі перемогу здобула команда Тернопільської загальноосвітньої школи №24, учасники якої продемонстрували спритність, швидкість  та витривалість у випробуваннях.

Друге місце посіла команда ТНВК «Школа-ліцей №6 ім. Н. Яремчука», а бронзовими призерами стали учні ТСШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Усі учасники фінальних змагань були нагороджені ексклюзивними медалями та подарунками.

До слова, організували спортивний фестиваль Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення спільно з Федерацією легкої атлетики Тернопільської області.