Home Самоврядування Медицина

Родина Олега Киреї просить допомогти зібрати кошти на хіміотерапію

2Хвороба несподівано увірвалася в життя 29-річного жителя с. Борсуки Лановецького району – Олега Киреї. Ще рік тому він та його родина мали великі мрії та плани на життя. В одну мить усе обірвалося.

Тато дворічної донечки онкохворий, родина просить допомогти зібрати кошти на лікування. У чоловіка – метастази анонімної меланоми в аксилярні лімфатичні вузли праворуч, рТхN3М1с, ст.IV.

- Усе почалося в 2017-му, під пахвою з’явилася гуля, тернопільські лікарі прооперували чоловіка. Сказали, що пухлина злоякісна. Але саме оперативне втручання пройшло не дуже вдало, тому нас відправили в Київ. Там пройшли ряд обстежень, ще раз оперували. Потім відправили додому, – розповідає дружина Катерина. – Але цього літа йому раптово стало зле. Він просто згасав на очах. Дуже схуд. Ми страшенно боялися і молилися.

За словами жінки, ніхто з медиків не міг точно сказати, що відбувається з чоловіком. Лікарняні палати, купа обстежень і невтішних прогнозів… Це був страшний період, згадує дружина. – Наднирники збільшились у розмірі, ракові клітини активізувалися там, тому довелось видаляти їх, – продовжує співрозмовниця. – Найгірше те, що ніхто з лікарів не може знайти вогнища хвороби. Вона вражає різні внутрішні органи і спрогнозувати, що буде далі, спеціалісти не можуть.

Наразі з’явилася ще одна гуля – на шиї, але оперувати її вже не будуть. Лікарі радять пройти курс хіміотерапії, він складається з шести процедур. На одну потрібно 130 000 грн. Загалом – 780 000 грн. Сім’я витратила всі кошти на попередні операції та обстеження, тому звертаються за допомогою до всіх небайдужих.

d734a0e8938f4761d3a70a5e052cc4b2ed8341f3

- Молимо про допомогу! Самі ми не впораємося, я в декретній відпустці, чоловік проходить важку реабілітацію. Дякуємо друзям та знайомим, які нас підтримували увесь цей час, – говорить Катерина Кирея. – Лікарі ніяких прогнозів не дають, але ми дуже віримо та надіємось на те, що Олег одужає. Він сильний, я знаю. Уже пережив стільки. Найстрашніше зараз для мене – що донечка не запам’ятає татка. Я всім серцем вірю у його одужання! Увага! Реквізити для переказів: Приват Банк Кирея Олег Анатолійович 5168757371912645
Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар