Home Події

Тернопільщина забезпечує право дітей на сім’ю та відпочинок

1400314286_tabirОдним із напрямів діяльності Міністерства соціальної політики України є забезпечення оптимального функціонування цілісної системи захисту прав дітей в Україні. Щоб дізнатися, яка ситуація у регіонах у середу, 5 грудня, відбулася Всеукраїнська селекторна нарада. Зокрема, йшлося про використання коштів субвенції у 2018 році, організація оздоровчої кампанії у поточному році тощо. Тернопільщина забезпечує право дітей на сім’ю та відпочинок.

Ситуація в нашій області виглядає наступним чином:

* У 2017 році ми отримали субвенцію 3,8 млн. грн. для того, щоб забезпечити право дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на виховання в сім’ї, забезпечення соціальним житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. За ці кошти придбали:

- дитячий будинок сімейного типу у Бережанському районі (вартість 1,1 млн. грн.) та у Козівському районі (1,8 млн. грн.). Туди влаштовано 15 дітей (9 і 6 разом з рідними).

* У 2018 році Тернопільщина отримала субвенцію з державного бюджету понад 6 млн. грн. Їх спрямували на придбання:

- двох трикімнатних квартир у Тернополі під соціальне житло для 6 осіб з числа дітей-сиріт.

- п’яти квартир у власність для 2-х дітей-сиріт та 4 осіб з їх числа.

- будинок сімейного типу в смт Підволочиськ, де попередньо буде влаштовано 8 дітей.

Щодо оздоровчої кампанії, то у поточному році на її проведення використано майже 6,5 млн. грн. з обласного бюджету. Місцеві бюджети використали майже 4 млн. грн.

Оздоровленням та відпочинком охопили майже 60 тис. дітей, що складає близько 50% від загальної кількості. Додамо, що в області проживають понад 120,5 тисяч дітей, з них 62 904 належать до пільгових категорій.

Також у 2018 в області функціонували 445 закладів оздоровлення та відпочинку та 252 мовних табори.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар