Home Події

У Тернополі відбудеться День сталого розвитку

unnewsПрограма розвитку ООН в Україні (ПРООН), Тернопільська обласна державна адміністрація, Агенція регіонального розвитку Тернопільської області та Тернопільський національний економічний університет запрошують представників ЗМІ на Форум «Тернопільщина в контексті реалізації цілей сталого розвитку ООН», що відбудеться у Тернополі 12 грудня о 10.00 год.в приміщенні готелю «Авалон».
Учасники заходу обговорять ключові завдання щодо врахування Цілей сталого розвитку в процесі стратегічного планування розвитку територій, ознайомляться з кращими практиками впровадження окремих цілей на теренах Тернопільщини, практично визначатимуть основні завдання для реалізації пріоретитних для області цілей в ході проведення ділових вгор «Агенти змін для сталого розвитку». В ході Форуму будуть оголошені підсумки і вручені нагороди переможцям обласного конкурсу журналістів «Сталий розвиток-справа всіх та кожного».
У заході ключові партнери, представники ПРООН, ОДА, районних державних адміністрацій та ОТГ, представники вищих навчальних закладів, недержавних адміністрацій та ЗМІ.

Місце: м. Тернопіль, вул.Степана Бандери,2, приміщення готелю «Авалон»(2 поверх).
Дата та час: 12 грудня 2018 о 10:00

Акредитація до кінця дня 11 грудня 2018 за електронною адресою: ihor.stefaniv@undp.org
(Ігор Стефанів, регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку).

Довідково:
Цілі сталого розвитку (ЦСР) – загальний заклик до дій, спрямованих на те, щоб покінчити із
бідністю, захистити планету та забезпечити мир і процвітання для всіх людей. Цілі сталого
розвитку містять чіткі орієнтири та цільові показники, які всі країни мають запровадити відповідно до власних пріоритетів та екологічних проблем світу загалом. Перелік ЦСР включає 17 цілей, які були офіційно затверджені на засіданні Генеральної Асамблеї ООН у вересні 2015 року.
ПРООН надає підтримку Уряду України в інтеграції Цілей сталого розвитку до національного плану та стратегій розвитку. Досягнення ЦСР потребує партнерства державних органів, приватного сектора, громадянського суспільства. ПРООН у співпраці з обласною владою продовжуватиме свою діяльність у Київській області, спрямовану на досягнення Цілей сталого розвитку. Більше про Цілі сталого розвитку за посиланням.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар