Home Події

Відбувся перший обласний «Форум сім’ї Тернопільщина»

48225600_1523972441039669_6999327057750523904_nЩаслива родина – міцна Україна! Саме під таким гаслом сьогодні 12 грудня на Тернопільщині відбувся перший обласний форум сім’ї. Під час заходу учасники обговорили з якими викликами та завданнями доводиться зустрічатися українським сім’ям, а також звернули увагу на внутрішні проблеми інституту сім’ї.

«На Тернопільщині проживають близько 58 тисяч сімей, з яких 12 тисяч – багатодітні. Тому такі зустрічі, як сьогодні, повинні стати регулярними. Адже у родинах важливо плекати сімейні цінності та відповідально виховувати дітей», – наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час відкриття форуму.

Мета форуму сім’ї – консолідація зусиль представників органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, закладів освіти і медицини, задля популяризації сімейних цінностей та впливу на формування державної сімейної політики.

Захід організували за ініціативи комісії у справах родини УГКЦ, «Руху реформації», ГО «Колиска життя» та за підтримки Тернопільської ОДА, обласної ради, міської ради, ТРЦ «Подоляни».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар