Home Події

До Тернополя прибуде Вифлеємський вогонь миру

48424120_350142162205132_7788801725325901824_nПередача Вивлеємського вогню миру в області відбудеться вже традиційно у Тернополі та у більшості районних центрів з 18 грудня і триватиме до Різдвяних свят.
Благодатний вогонь передадуть місцевій владі, лікарням, церквам, сиротинцям, навчальним закладам, організаціям-партнерам.
15 грудня Вифлеємський вогонь миру (ВВМ) та добра українські скаути-пластуни отримали в австрійському місті Лінц і привезли до Києва, звідки поширять це символічне світло по усій Україні. Також пластуни передаватимуть ВВМ за межами України по країнах, де є осередки української громади, зокрема Латвії, Сербії, Румунії, Франції, Італії, Німеччини, Канади, США та інших країнах.
Передріздвяну традицію розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру започатковано у 1986 році в Австрії. У 1996 традиція завдяки пластунам була запроваджена і в Україні. Щороку з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, Вифлеємський вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх українців, хто чекає світло тепла, миру, злагоди і сподівання, яке мандрує із Заходу на Схід, єднаючи християн у переддень Різдва Христового.

Після розгортання військових дій на території України, тема миру набула особливої актуальності. Саме тому Світло миру та добра засвітиться у домівках родин воїнів АТО. Вони матимуть змогу відчути радість і тепло, яке випромінюється з місця народження Ісуса, спокій та впевненість, що пластуни пам’ятають про захисників нашої Батьківщини, які ризикують життям заради нашого майбутнього у незалежній та вільній країні.
Як зазначають у “Пласті”, це вже гарна Різдвяна традиція. “Ми віримо, що цей символічний вогонь дійсно несе любов, добро та мир там, де з’являється. Тому й беремо на себе таку відповідальну місію – його поширення”, – зазначили напередодні координатори передачі Вифлеємського в Тернопільській області.”

Джерело: nday.te.ua

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар