Home Самоврядування Транспорт

Відповідальні за прибирання снігу у дворах та проїздах – ЖЕКи та ОСББ, а доріг – комунальники

00-27У зв’язку з погіршенням погодних умов Тернопільська міська рада нагадує усім ЖЕКам та ОСББ про необхідність сумлінно виконувати свої обов’язки та вчасно прибирати двори та міжквартальні проїзди, які вони обслуговують. Це пряма відповідальність цих структур.

Комунальні служби забезпечують прибирання лише доріг. У місті є дві організації, які виграли тендер на прибирання доріг міста у зимовий період, – це ТОВ «Авакс проф» та «Міськшляхрембуд».

Система оповіщення допоможе водіям розібратися, що робити у негоду

Працюють ці організації відповідно до затверджених договорів та системи оповіщення. Ця система передбачає, які дії необхідно вчиняти водіям приватного транспортну, щоб не перешкоджати роботі снігоприбиральної техніки.

Передбачено три рівня оповіщення населення в залежності від того, скільки випало снігу.

  • Зелений рівень– за виникнення ожеледиці чи потреби прибирання снігу в денний період доби (крім години «пік») при не значних та помірних снігових опадах – за три години до початку роботи техніки.
  • Жовтий рівень– за виникнення ожеледиці чи потреби прибирання снігу в вечірній та нічний період доби при не значних та помірних снігових опадах – за дві години до початку роботи техніки.
  • Червоний рівень– за виникнення потреби виконання робіт в будь-який період доби при інтенсивних снігопадах та надзвичайній ситуації – за дві години до початку роботи техніки.

Вказаний час оповіщення надає можливість населенню завчасно скоригувати свої плани щодо подальших дій, а водіям тимчасово прибрати автомобілі з маршруту слідування технологічного транспорту.

Про оголошення рівня оповіщення населення можна дізнатися на офіційному сайті Тернопільської міської ради https://rada.te.ua/

Автомобілі, які заважають снігоприбиральній техніці, заберуть на штрафмайданчик

Також автовласникам варто бути особливо уважними, оскільки припарковані у недозволених місцях авто, які заважатимуть снігоприбиральній техніці, мають право забрати на спеціальні майданчики за допомогою евакуатора.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар