Home Події

На Тернопільщині тривають благодійні акції з нагоди Дня святого Миколая

48395202_776888162660203_1384804641434238976_nАкція «Миколай дарує радість» відбулася у Тернопільському академічному обласному театрі актора і ляльки протягом двох днів, 18 та 19 грудня.

Учасниками благодійного заходу, організованого Управлінням сім’ї та молоді Тернопільської ОДА, стали понад 650 дітей з різних куточків області. Діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, батьки, яких є учасниками антитерористичної операції, діти-переселенці, а також творчі й обдаровані школярі отримали солодкі подарунки та незабутні враження від перегляду святкової вистави.

Участь у даному заході взяла заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Cвітлана Беспоповцева.

«Миколай Чудотворець — один з найвизначніших святих християнської церкви. Українці люблять його і шанують. Та з особливим нетерпінням Дня святого Миколая, звісно ж, чекає малеча, — зазначила Cвітлана Беспоповцева. — Для нас не існує чужих дітей, наше підростаюче покоління — це майбутнє сильної української нації. Тож нехай Святий Миколай завітає до всіх».

До слова, із 19 по 25 грудня триває благодійна акція «З турботою про дитину» для дітей з інтернатних закладів області. Вихованці Тернопільського обласного навчально – реабілітаційного центру отримають у подарунок спортивний інвентар, розвиваючі ігри, фрукти та солодкі подарунки. Окрім того, керівники РДА, обласної адміністрації, структурних підрозділів облдержадміністрації побувають з подарунками для дітей у всіх інтернатних закладах області, прийомних сім’ях та будинках сімейного типу.

Окрім того, з 18 по 30 грудня керівництво обласної державної адміністрації, а також начальники територіальних управлінь побувають у всіх сім’ях, де проживають діти, батьки яких — учасники АТО.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар