Home Кримінал

Мешканці Тернопільщини повідомляють шахраям паролі та пін-коди

vnedrit-ukrainskie-plastikovye-kartyНезважаючи на тисячі застережень у інтернет-мережі, пресі та на телебаченні, мешканці краю залишаються довірливими до незнайомців. Часто люди впевнені, що самі не можуть потрапити в шахрайські історії, а до поліції звертаються за допомогою вже в ролі жертви.

До 18-річної тернополянки зателефонував псевдофінансист вже з добре відомою розповіддю про заблокування картки. Запевнив власницю, що слід негайно міняти паролі. Попросив назвати номер картки з CW-кодом, а згодом коли на мобільний жертви прийшло смс-повідомлення, дізнався решту захисних даних. З картки шахрай викрав майже 4 тисячі гривень стипендії, а потерпіла ще й подякувала тому за допомогу.

Краяни, не будьте такими довірливими до незнайомців! У телефонному режимі працівники банку ніколи не міняють паролі, не продовжують строки дії карток! Не виконуйте жодних вказівок невідомих щодо будь-яких фінансових операцій!

Якщо вам дзвонять нібито з банку і просять назвати особисті дані – це привід насторожитися. Якщо ви сумніваєтеся, чи дійсно вам дзвонить справжній співробітник – запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не телефоном.

І головне – банківські працівники не мають права запитувати у вас пін-код чи номер картки. Тому подібні питання мають одразу насторожити. Краще покласти слухавку та зателефонувати до банку самостійно! Будьте обачними та розсудливими!

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар