Home Самоврядування Транспорт

На новорічно-різдвяні свята через Тернопіль курсуватиме шість додаткових поїздів

198820_na_stanciji_pidzamche_u_lvovi_pojizd_na_sНапередодні новорічно-різдвяних свят керівництво ПАТ «Укрзалізниця» прийняло рішення про збільшення кількості поїздів у всіх напрямках. Побільшає потягів і через залізничну станцію «Тернопіль».

Зокрема, через наше місто проїжджатиме шість додаткових поїздів — частина в парні числа, частина — в непарні.

— З 29 грудня по 10 січня щоденно курсуватиме додатковий поїзд №72 «Ужгород-Запоріжжя» (через Київ). Також додатково призначено потяг «Львів-Одеса» та «Чернівці-Київ», — каже завідувач квиткових кас вокзалу станції Тернопіль Любов Баталкіна.

Потяг №96 сполученням Львів-Черкаси призначили додатково на 23, 27, 31 грудня та 6, 10, 14 січня. Поїзд №228 «Ужгород-Одеса» курсуватиме з 26 грудня по 15 січня у непарні числа. А потяг №182, що їздить за маршрутом Львів-Київ буде призначено на 21, 22, 25, 26, 29, 30 грудня і 4,5, 8, 9, 12, 13 січня.

Як пояснюють в «Укрзалізниці», в компанії постійно моніторять ситуацію із пасажиропотоком і, відповідно, реагують збільшенням рейсів для забезпечення потреб пасажирів, особливо у святковий період. Квитки на потяги вже можна придбати у касах та через інтернет.

Джерело: Тернополяни

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар