Home Події

Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру правоохоронцям Тернопільщини

MVS_2026Вифлеємський вогонь, як символ Миру та любові, запалав в Головному управлінні Національної поліції. Його правоохоронцям передали пластуни Тернополя.

- Передріздвяну традицію розповсюджувати Вифлеємський вогонь миру започаткувала у 1986 році австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метою підтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в передріздвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути. І тому ми хочемо передати цей вогонь вам, – розповів пластун Володимир Міськевич.

Вифлеємський вогонь уже більше двох десятків років передають від міста до міста й заносять у церкви, державні установи, школи, сиротинці, лікарні. Це символ тепла, миру, злагоди та душевного спокою. За увагу та невеличку частинку вогня миру подякував юним скаутам начальник поліції Тернопільщини Олександр Богомол, дав їм солодкі подарунки, а також передав в пластунську бібліотеку сучасні книги про створення Добробатів та про Романа Шухевича.

- Кожен з працівників зможе забрати цей вогник в сім’ю. Я сподіваюся, що в усіх: і в вас, і в нас в новому році при святі буде хороший настрій, добре здоров’я та добра вдача. Ми надіємося, що в нас все вийде у новому році в державі і ми зробимо правильний та добрий вибір.

Вогонь горітиме в Головному управлінні Нацполіції Тернопільщини впродовж усіх новорічно-різдвяних свят, аби кожен правоохоронець мав змогу взяти частинку Вифлеємського тепла, запаленого на місці народження Ісуса Христа, та занести його до власних помешкань.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар