Home Самоврядування Культура

25 грудня Галицький камерний оркестр запрошує на Вечір новорічної та різдвяної музики

rizdvo18_A4 22-12-2018«Вечір новорічної та різдвяної музики» – програму під такою назвою підготував Муніципальний Галицький камерний оркестр для свого традиційного концерту, що відбудеться 25 грудня. Вже майже десять рік поспіль з нагоди католицького Різдва саме в цей день у виконанні колективу звучать європейські різдвяні гімни, галицькі колядки та популярні новорічні мелодії.

Так, і цього року, 25 грудня, у вівторок, в Українському Домі «Перемога» пройде святкова новорічна програма. За словами художнього керівника і диригента колективу, народного артиста України Василя Феленчака, у концерті звучатимуть улюблені мелодії, такі, як «Десь у моїй пам’яті» з кінофільму «Один вдома», естрадні мотиви, що знайдуть відображення у композиціях «Happy New Year» з репертуару «АВВА» та «Let it snow», яку виконував Френк Сінатра. Не обійдеться і без улюблених різдвяних творів, таких як «Тиха ніч», «Щедрик» та українських колядок, які виконає разом з оркестром вокальний гурт «Пшеничне перевесло».

Ще раз про швидкоплинність часу та особливості Різдва нагадають твори Едварда Пола та Джорджа Вайла «Це найчудовіший час у році» та «Ритмічні спалахи Різдва» Брайана Белмаджеса.

Особливими родзинками програми стануть у програмі джазова балада «Moon river» Генрі Манчіні, вальс із балету «Спляча красуня» Петра Чайковського, мелодія із голлівудського фільму «Попелюшка», тема із диснеївського мультфільму «Піноккіо».

Вечір різдвяної та новорічної музики відбудеться 25 грудня, у вівторок, в Українському Домі «Перемога» о 17 годині.

Квитки можна придбати в касі Українського дому «Перемога» (тел. 52-15-00). Телефони для довідок: +38-066-114-86-34, +38-096-320-00-73.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар