Home Події

Усі ремонти Тернополя тепер представлені на Інтерактивній карті

interaktivna-karta-prezentatsiya-19-12-2018Аналітичний центр «Тексти» подарували тернополянам Інтерактивну карту ремонту житлового фонду та шляхо-мостового господарства, які були проведені у місті з 2013 до 2018 року. Це, мабуть, перша в Україні подібна карта, створена на основі відкритих даних.

На цій карті мешканці міста можуть знайти інформацію про проведені капітальні ремонти у дворах, на міжквартальних проїздах, тротуарах, дорогах, а також щодо проведених робіт з термомодернізації багатоповерхівок.

Карта представлена тут: http://texty.org.ua/d/2018/ternopil/

«Аналітичний центр «Тексти» працює у напрямку журналістики даних та у напрямку допомоги в імплементації політики відкритих даних державним структурам та органам місцевого самоврядування, – пояснює заступник директора ГО «Агенція журналістики даних» Галина Пастух. – Власне, відкриті дані для міст становлять велику цінність, адже вони допомагають приймати ефективні управлінські рішення у своїй роботі, зокрема це дані про транспорт, ЖКГ, освіту, охорону здоров’я тощо. І саме найбільша цінність цих даних – це можливість створювати на основі них електронні сервіси або моніторингові інструменти, як ми створити проект «Ремонти Тернополя», який буде корисний усім мешканцям».

Аналітик ГО «Агенція журналістики даних» Петро Боднар розповідає, що Інтерактивний інструмент у вигляді карти – це візуалізація, яка показує, скільки коштів виділили у Тернополі на той чи інший тип ремонту, а на самій карті можна знайти конкретні точки, де додатково зазначається рік проведення та вартість ремонту, а також назву виконавця. Окрім того, конкретну адресу можна також знайти за допомогою пошукового рядка.

«Ми працюємо над розвитком відкритих даних у Тернополі. Зокрема, ми маємо власний портал відкритих даних, який поступово наповнюємо новими наборами даними. І вже сьогодні ми бачимо презентацію сервісу, який створений на основі відкритих даних міста – Інтерактивну карту ремонту житлового фонду та шляхо-мостового господарства, – зазначає заступник міського голови Владислав Стемковський. – Цей ресурс ми плануємо доповнити інформацією про проведені ремонт об’єктів благоустрою (скверів, парків тощо), заплановані роботи, а також про ті роботи, які виконують на тепломережах, водомережах, або ж які проводять газові служби. Тому будемо доопрацьовувати ці набори даних і, надіємося, на створення на їх основі нових сервісів та інструментів».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар