Home Самоврядування Транспорт

У Тернополі автомобілі, які припарковані з порушенням ПДР, забиратимуть на штрафмайданчик

evakuatorУ вересні 2018 року в Україні набули чинності нові правила паркування транспортних засобів на вулицях і дорогах населених пунктів, для контролю дотримання яких у Тернополі на базі управління муніципальної інспекції створено новий підрозділ «Сектор контролю за паркуванням транспортних засобів», у якому працюватимуть інспектори з паркування.

Відповідно до наданих повноважень, уже з листопада інспектори з паркування у Тернополі проводять інформаційну кампанію та залишають попередження водіям, що порушили правила зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, або транспортні засоби яких перешкоджають дорожньому руху, або створюють загрозу безпеці руху.

Серед повноважень працівників буде також здійснення тимчасового затримання транспортного засобу шляхом його доставки на арештмайданчик за допомогою спеціального автомобіля – евакуатора. Затриманий автомобіль повертатимуть власнику після сплати штрафу і вартості послуги з його транспортування та зберігання.

На даний момент Кабінет міністрів ще не прийняв відповідних законних актів щодо порядку евакуації транспортних засобів, а саме не затвердив акт огляду автомобіля під час евакуації, тому інспектори не можуть повноцінно розпочати роботу з переміщення транспортних засобів. Також у Тернополі тривають відповідні процедури з облаштування арештмайданчика, на якому тимчасово зберігатимуться евакуйовані автомобілі.

Арештмайданчик буде облаштований на вул. Бережанській, на земельній ділянці площею 3,2 га. На цій території вже у 2019 році будуть проведені роботи з огородження, освітлення, встановлення відеонагляду та влаштування пунктів охорони. Після цього інспектори з паркування розпочнуть у Тернополі евакуацію автомобілів, що припарковані з порушенням правил дорожнього руху та створюють суттєві перешкоди для руху інших транспортних засобів.

Інформація про евакуйовані на території міста автомобілі буде розміщуватися на сайті Тернопільської міської ради https://rada.te.ua/ у спеціально створеній рубриці.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар