Home Події

До 9 січня на Тернопільщині вируватиме потужний циклон

snihВнаслідок впливу активного циклону на території Тернопільської області у період з 5 по 9 січня 2019 року будуть значні опади, хуртовини, а також  ожеледиця на дорогах.

У зв’язку з погіршенням погодних умов на території області, зокрема значними опадами, хуртовиною та ожеледицею, просимо учасників дорожнього руху, мешканців та гостей Тернопільщини звертатися на гарячу лінію області “112″, або повідомити управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства облдержадміністрації за номерами телефонів (0352) 23-51-33; 43-00-80; (067)3502367 у разі виявлення неналежного експлуатаційного утримання доріг загального користування у зимовий період.

В разі, якщо вам потрібна інформація про стан проїзду автошляхами Тернопільщини чи допомога у дорозі, у Службі автомобільних доріг цілодобово працює диспетчер. Зв’язатись з яким можна за номером телефону: (0352) 52-65-32.

Вкотре нагадуємо, що на території Тернопільщини є місця відстою для автотранспорту. Також, додатково обладнано ще 12 спецмайданчиків при в’їздах на територію області.

Управління регіонального розвитку, інфраструктури та дорожнього господарства Тернопільської облдержадміністрації також закликає мешканців області та гостей дотримуватися правил дорожнього руху.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар