Home Гроші

Максимальні пенсії на Тернопільщині отримує близько сотні осіб

Pensionnyiy-plyus-650x433Уряд анонсує підвищення пенсійних виплат з початку 2019-го року. Зростуть пенсії на кілька десятків гривень, відтак мінімальна пенсія становитиме 1497 грн. Максимальні пенсії обмежені десятьма прожитковими мінімумами, вони становлять 14 450 грн. Однак такі суми на Тернопільщині отримує лише близько сотні осіб.

Відповідно до державного бюджету, у першому півріччі 2019-го року пенсії становитимуть 1497 гривень, з липня до грудня розмір мінімальної пенсії зросте до 1 564 гривень, а після грудня – 1638 гривень.

«З початку року мінімальна пенсія – 1497 грн. Максимальна пенсія – 14 450 грн. – це десять прожиткових мінімумів. Середній розмір пенсій в нашій області – 1985 грн. Це невисокий рівень, якщо врахувати показники по Україні. Серед причин такої ситуації – саме низькі зарплати. На жаль, в нашій області рівень зарплат залишається низьким. Як результат – низькі пенсії. Оскільки за пенсійною системою, яка діє в Україні, розмір пенсій залежить саме від того, яку зарплату отримувала людина», – розповідає заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Володимир Івахов.

Додамо, у 2019-му році в Україні має запрацювати система недержавного пенсійного страхування.

Джерело: Медіатор

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар