Home Новини державних органів влади

Діти з Донецької області відсвяткували Різдво на Тернопільщині

oda_9105П’ятий рік поспіль, згідно доручення голови облдержадміністрації та в рамках програми «Схід та Захід разом», діти з Донецької та Луганської областей святкують Різдво на Тернопіллі. Сьогодні, 8 січня голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна зустрівся із 17-ма дітьми, які 4 січня прибули з міста Соледар Бахмутського району Донецької області. Маленькі гості зустріли Різдво у сім’ях Гусятинського району. Для них організували насичену культурну програму й змістовне дозвілля, мета якого — знайомство з традиціями та звичаями святкування різдвяних свят на Тернопільщині. Як зазначили діти, цьогоріч вони по-справжньому відчули атмосферу величного свята.
«Наш край зберіг прадавні традиції святкування Різдва з колоритною колядою, віншуванням й вертепом. Важливо, аби всі українські діти мали змогу пізнати наше духовне та культурне надбання, — зазначив Степан Барна. — Сьогодні багато хлопців з військових з’єднань Тернопільщини боронять на Сході українську землю від ворога. За весь час протистояння загинули 94 наших хлопців, вихідців з Тернопілля. Стільки родин втратили сина, батька чи брата… Це наша особиста трагедія… Тож святий обов’язок кожного з нас — берегти світлу пам’ять про подвиги багатьох поколінь українців, які віддали життя за свободу рідної землі. Я вірю, що настане день, коли в українському Донецьку й Луганську замайорять синьо-жовні стяги. У день світлого Різдва Христового щиро бажаю миру на всій нашій українській землі».
Як повідомив начальник управління сім’ї та молоді Тернопільської облдержадміністрації Ігор Чорний, цього року з 4 по 10 січня на Тернопільщині перебуватимуть 70 дітей із Луганської та Донецької областей. Загалом прибудуть три групи: дві – з Донецької області і одна з Луганської області. Діти проживатимуть у сім’ях Бережанського, Борщівського та Гусятинського районів.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар