Home Події

З тривалого відрядження зі Сходу повернулися бійці роти «Тернопіль»

_MVS3396Після понад трьохмісячного перебування в зоні ООС додому приїхали співробітники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль». На бойових постах правоохоронців замінили колеги.

У зв’язку з запровадженням воєнного стану відрядження для хлопців затягнулося на півтора місяці. Та, незважаючи на це, вони сумлінно виконували свої службові обов’язки  на східних рубежах нашої держави.

За словами командира підрозділу Віталія Цапа, головними обов’язками правоохоронців в зоні ООС було несення служби на блокпостах, охорона правопорядку на ввіреній території. Окрім цього наших бійців залучали до виконання інших не менш важливих завдань. За час ротації тернопільські поліцейські затримали півтора десятка осіб, які перебували у розшуку, серед них – кілька членів незаконних збройних формувань  та двоє військових-дезертирів. Попереджували та не допускали потрапляння на мирну територію зброї та боєприпасів, вилучали з обігу наркотичні речовини.

- Роботи вистачало, проте бійці виконали усі поставлені перед ними задавання та повернулися додому здоровими та неушкодженими, – відрапортував Віталій Цап.

Керівництво ООС позитивно оцінило роботу тернопільських правоохоронців на Донбасі та нагородило їх грамотами та відзнаками, які вручив підлеглим  начальник Головного управління Національної поліції Олександр Богомол.  Він також подякував бійцям за відмінну службу.

Наразі поліцейським надали короткострокові відпустки для відпочинку та відновлення сил, після чого вони приступлять до виконання свої службових обов’язків на місцях.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар