Home Самоврядування Медицина

“У дитини почали відмовляти ніжки. Лікування в Україні немає”: дворічній Анастасійці з Чорткова потрібна допомога

874a962632d088370f33617de47d00542bc3ea8dАнастасійці Романюк із Чорткова два роки та сім місяців. У дитини фактично відбувається відмирання головного мозку, а лікування в Україні немає. Діагноз підтвердили у клініці “Охмадтит” в Києві.

Батьки дівчинки просять небайдужих про фінансову допомогу на лікування закордоном.

- У дворічному віці в дитини почали відмовляти ніжки, – говорить батько Анастасіки Володимир Романюк. – Вона не могла встати, ходила на пальчиках, як ходять балерини, потім зовсім не могла піднятись на ноги. В Тернополі поставили попередній діагноз “нижній парапарез”, одна із форм паралічу. Зараз дитина ослаблена, має судоми, які її мучать. Ми поїхали у Київ.

За словами Володимира Романюка, родина до останнього надіялась, що діагноз не підтвердять, але гроші почали збирати на лікування ще коли були в Тернополі.

- Діагноз “метахроматична лейкодистрофія” нам поставили у Києві, де ми перебуваємо і зараз, – розповідає батько Анастасійки Романюк пан Володимир. – Нам сказали, що в Україні лікування немає, але навіть на дорогу туди нам потрібні кошти. Потрібно робити пересадку кісткового мозку. Для цього ще треба знайти донора.

Точну суму, яка потрібна для лікування Анастасійки, наразі батькам не назвали, але навіть дорога за кордон потребує значних витрат.

- Ми не знаємо точної суми, яка нам потрібна. Лікування є в Ізраїлі, Канаді або Німеччині, – каже батько Анастасійки. – Ми просимо небайдужих допомогти врятувати нашу донечку.

Довідка:

Реквізити для допомоги ПриватБанк: 5168757319305282 мати Анастасійки Тетяна Романюк. Тел. +380965624447
Джерело: 20 хвилин

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар