Home Збаразький район

На Тернопільщині священник відмовився охрестити немовля, бо хресні батьки іншої віри

hrestytyНазарій Вінтонюк священник греко – католицької церкви у с. Вищі Луб’янки відмовляється хрестити дитину, тому що майбутні хресні батьки православної віри, – повідомляє Політичний Збараж.

“Цікаво, а в якій церкві його самого хрестили та хто були у нього хресні батьки, – йдеться у повідомленні. Блаженніший Святослав Шевчук, Глава УГКЦ Тернопільсько-Зборівська архиєпархія УГКЦ, Комісія у справах молоді УГКЦ – Тернопіль, чи може хтось пояснити такі дії священнослужителя?

Мабуть не всім відомо, що 1 листопада на ім’я Патріарха Філарета, глави Української Православної Церкви Київського Патріархату, надійшов лист від Верховного архієпископа Києво-Галицького Української Греко-Католицької Церкви Святослава, в якому останній дав позитивну відповідь щодо таїнства хрещення, звершуваного в УПЦ КП!

Напередодні Київський Патріархат просив УГКЦ висловити позицію відносно визнання таїнства хрещення. На сьогодні це таїнство, що проводиться в УПЦ КП, не визнається в Російській Православній Церкві, зокрема в її частині — УПЦ (МП) на чолі з митрополитом Володимиром.

Глава греко-католиків повідомив, що УГКЦ “як спадкоємиця Київської Церкви, дотримується Передання неподіленої Церкви І тисячоліття, будучи спільною в цьому і з Римо-Католицькою, і з Православними Церквами”, а тому “відповідно до практики” та “згідно із «Символом віри», догматами Церкви та Канонічним правом Східних Католицьких Церков” визнає дійсність таїнства хрещення в Київському Патріархаті і неможливість “повторного” хрещення”, – йдеться у повідомленні.

Джерело: Політичний Збараж

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар