Home Події

На Тернопільщині не з’явилися у військкомати 14000 призовників

armyОсінній призов завершився на Тернопільщині. Область одна з перших в країні виконала завдання призову. Відтак на службу до Збройних Сил України відправили 510 юнаків.

Осінній призов тривав упродовж трьох місяців, у результаті успішного виконання завдань він був завершений достроково.

«Обласні та районі комісаріати впоралися дуже добре. Ми увійшли до тих областей України, які завершили призов достроково, хоча на Тернопільську область було досить велике навантаження. Оскільки необхідно було відібрати 510 призовників. Більшість призовників з Тернопільської області ми відправили до підрозділів Національної гвардії України, також інша частина пішла служити до навчальних центрів Львівської і Чернігівської областей», – повідомив тимчасовий виконувач обов’язків обласного військового комісара Олександр Скумбрій

Чимало призовників на Тернопільщині ухиляється від військової служби. Як повідомили в обласному військовому комісаріаті, близько 14 000 юнаків не з’явилися до військкомату; щодо деяких порушників відкрито кримінальні провадження. Призивали юнаків від 18-ти до 27-ми років, які придатні за станом здоров’я і не мають права на відстрочку. А відправляли на службу чоловіків, яким  від 20 до 27 років.

Нагадаємо, у військових підрозділах, які дислокуються на Тернопільщині, є чимало вакансій. Відтак охочі служити можуть укласти контракт, пропонують зарплату від 10 200 грн.

Джерело: За Збручем

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар