Home Новини державних органів влади

Сергій Надал зустрівся з молодіжними активістами чотирьох областей України

zustrich24012019-1Цими днями у Тернополі триває навчальна зустріч на тему «Ефективний менеджмент центру для молоді» в рамках Проекту підтримки Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб за фінансової підтримки Посольства Великої Британії.

Метою заходу є посилення спроможності нових команд, надавши їм знання та навички з основ менеджменту, а також надання підтримки у розбудові соціальної згуртованості локальних громад задля розвитку молодіжної політики.

У заході прийняли участь молодіжні працівники з Донецької, Луганської, Харківської, Волинської областей, молодіжний мер Тернополя Леся Голик, а також очільник Тернополя Сергій Надал.

Під час виступу Сергій Надал привітав учасників зустрічі у Тернополі та відзначив, що у нашому місті налічується більше 40 тис. студентів, відтак розбудова молодіжної політики є одним із важливих напрямів у роботі міської ради і мерія активно долучається до фінансування різноманітних молодіжних проектів та відкрита до співпраці.

«Понад вісім років у Тернополі успішно функціонує Молодіжна міська рада, покликана сприяти взаємодії виконавчих органів міської ради та молоді міста, а цього року вперше у місті ми запровадили муніципальне замовлення на певні професії у вищих навчальних закладах, які будуть оплачуватися з міського бюджету з перспективою працевлаштування студентів в комунальних установах та в органах виконавчої влади Тернополя, – відзначає Сергій Надал. –  У 2017 році одним із переможців «Громадського бюджету» став проект «Молодіжний центр Тернопіль», який наразі активно функціонує та служить місцем для навчань, втілення проектів, презентацій, майстер-класів та зустрічей активної молоді міста. Також запрацював, за підтримки міської ради, «Центр наук» у Тернополі. Окрім того, безліч успішних програм і стартапів щороку підтримуються Тернопільською міською радою, на реалізацію яких виділяється значна сума коштів з міського бюджету».

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар