Home Події

У Тернополі молодь провела 24 години в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ

doba-2019-27-01-2019-1До Дня пам’яті Героїв Крут тернопільська молодь організувала акцію «Доба», під час якої провела 24 години в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ. Зараз у цьому приміщенні розташований музей політв’язнів та репресованих.

Впродовж цієї «Доби» учасники спілкувалися з істориками, громадськими, релігійними та політичними діячами. Одним із запрошених став міський голова Сергій Надал.

«Дуже важливо у наш час пам’ятати та шанувати події, які ставали переломними у житті України, – зазначив міський голова. – І це значимо, що акцію «Доба» проводять впродовж багатьох років і щороку вона збирає учасників не лише з Тернополя, а й з інших міст, наприклад, цього року були представники  зі Львова та Хмельницького, які таким чином проявляють самопожертву зарази пам’яті Героїв».

Як зазначають організатори акції – Тернопільська міська організація Спілки Української Молоді в Україні, – у такий спосіб, перебуваючи добу у в камерах колишнього слідчого ізолятора КДБ,  молодь може краще пізнати історію національно-визвольних змагань та вшанувати пам’ять Героїв Крут.

До слова, акція «Доба» у Тернополі відбувається вже понад 15 років.

Помітили помилку? Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter

Без коментарів

Залишити коментар